Novinky e-mailom

Buďte informovaný o aktuálných pobytových balíčkoch.

Otázky a odpovede

Sme špecializovaný portál, ktorý sa venuje dovolenkám a ubytovaniu za zľavnené ceny a tiež ostatným službám, ktoré nám spríjemňujú cestovanie a dovolenku.
Ak sa neprihlási dostatočný počet klientov, ponuka sa zruší a peniaze Vám vrátime. Aj vy môžete prispieť, aby sa ponuka aktivovala. Rozošlite svoju vybranú ponuku priateľom a známym, a určite budete úspešní.
Nie. Každý kupón má platnosť aj niekoľko mesiacov. Je na Vás, kedy ho využijete. Vždy je však potrebné zakúpený pobyt alebo službu si vopred zarezervovať, aby ste využili kupón v termíne, ktorý je pre Vás najvhodnejší.
Samozrejme, v tomto prípade Vám peniaze za zakúpený kupón vrátime v plnej výške.
Áno. A ste povinný ju zaplatiť prevodom najneskôr nasledujúci pracovný deň. V opačnom prípade bude Váš e-mail pre ďalšie využívanie služieb portálu ZLAVOTRAVEL.sk zablokovaný, aby sme zamedzili zneužívaniu systému.
Ihneď po zrealizovaní platby kupón dostanete na svoju e-mailovú adresu. Vytlačte si ho a predložte u poskytovateľa služby. Všetky potrebné informácie nájdete priamo na kupóne.
Samozrejme. V tomto prípade Vám na kupón neuvedieme ani meno, ani cenu kupónu. Design kupónu sa taktiež zmení na darčekovú poukážku.
Nie. Kupón je možné využiť len raz, a to v plnej hodnote na službu, resp. tovar, na ktorú bol vydaný. Nie je možné ho vymeniť za peniaze ani za inú službu.
Samozrejme. Náš portál neprichádza do kontaktu s údajmi na Vašej karte, úhrada prebieha na platobnej bráne banky.

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Prosím vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na sales@zlavotravel.sk

Prosím vyplňte Vaše meno
Prosím vyplňte Váš email
Prosím vyplňte Vašu otázku
Vaša správa bola úspešne odoslaná
Správu sa nepodarilo odoslať